Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yaprak Tuz - Orijinal

Ürün Kodu : 101627-
154,90 TL
Daha Fazla Refikadan
Daha Fazla Tuzlar
Seçiniz :

Son Dokunuş Orijinal Yaprak Tuz

Refika'dan Orijinal Yaprak Tuz, doğanın kalbinde, yerin derinliklerinde oluşan bir hazine olarak karşımıza çıkar. Bu benzersiz tuz, dikkatle seçilmiş ve özenle işlenmiştir. Sade ve saf yapısı, yemeklerinize doğal bir tuz lezzeti katarken, aynı zamanda vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri de sunar.

Yaprak Tuz, geleneksel tuzlara göre daha yoğun ve zengin bir profile sahiptir. Sofralarınızda ya da yemeklerinizde kullanabileceğiniz bu tuz, özellikle et yemekleri, salatalar ve çorbalar için mükemmel bir eşlikçidir. Kendine has yapısı ve tadı ile mutfakta vazgeçilmez bir yardımcıdır. Hem sağlıklı bir seçim, hem de lezzet artıracak doğal bir bileşendir. Bu doğal tuz, her damlasında doğanın tazeliğini ve saflığını barındırır, yemeklerinizi bir sonraki seviyeye taşır.

Yaprak tuzlar, özel olarak tasarlanan kapalı havuzlarda ki tavalarda, tuz çözeltilerinin doğal yöntemlerle buharlaştırılmasıyla üretilir. İnce bir katman halinde tava yüzeyinde kalan yaprak tuzlar elle, özenle ve yapısı korunarak toplanır. Güneşte kurutularak yumuşak ve gevrek tuz yapısıyla sofraların sevilen tuzu, EFSİNA Yaprak Tuza dönüşür.

Refika Birgül’ün dokunuşlarıyla hazırlanan bu özel seri ile siz de son dokunuşla yemeklerinizin tadını ve sunumlarınızı bambaşka bir seviyeye taşıyın.

*1 adet 140 g yaprak tuz bulunmaktadır.

İçindekiler: Yaprak Tuz

Teslimat:
Satın almış olduğunuz ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.