Ölçekli Hamur Açma Matı / Silpat 40cm x50cm

Refikadan
Ürün Kodu: 101732
0 yorum
Fiyatı:
139,00 TL
Adet:

Ürünün Diğer Renkleri

 • {{PR.TITLE}}
Planlanan Teslimat
:
07.12.2022
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Ölçekli Hamur Açma Matı

  Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

  Ölçekli Hamur Açma Matı / Silpat, hamur yoğurmak, şekillendirmek ve şeker hamuru ile çalışmak için idealdir. Yapışmaz yüzey, hamur yoğurma ve şekillendirmenizi kolaylaştırırken tezgahınızı daha temiz tutmanızı sağlar. Matın üzeri cetvel ve kılavuz çizgileri içerir.

  Ölçekli Hamur Açma Matı / Silpat; 15 cm ile 30 cm arasında daire biçimli şablonlara sahiptir, bu sayede kusursuz yuvarlak bir hamur açabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve fırın kullanımı için 230 °C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Doğrudan ateşe maruz kalması ve üzerinde bıçakla kesim yapılması ürününüzde kalıcı hasara sebep olabilir. 

  Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak

  Silpat Boyut: 40x50 cm

  Teslimat:
  Satın aldığınız ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.