Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kusurlarıyla Güzel Gönlübol

Ürün Kodu : 101844-
125,00 TL
125,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Refikadan
Daha Fazla Bardaklar

Kusurlarıyla Güzel El Yapımı Gönlübol Çay Bardağı - 1 adet - Tabaksız

  • Ürün paketinde 1 adet Gönlübol çay bardağı gönderilecektir.
  •  Gönlübol bardağınızın dolum hacmi; 1 büyük boy su bardağı veya 3 çay bardağına eşittir.

Bardak Ağırlığı: 166 gr.(Değişkenlik gösterebilir)
Bardak Hacim: 285 cc.

 

Gönlübollarımıza sizlerin ilgisi, sevgisi bizleri de çok mutlu ediyor… Tasarımının özgünlüğü, güzelliği, çaykolikleri mutlu etmesi ve ayrıca el yapımı, üfleme cam olduğu için herbirinin benzersiz olması gönüllerde yer bulmasının sebepleri...

 

El emeği, göz nuru olarak üretilen bu ürünlerin bazılarında minik kusurlar, ideal tasarımdan farklılıklar olabiliyor. Burada iki seçim önümüze geliyor; ya bu ürünlerin kırılıp, eritilip, yeniden işlenmesi ya da herhangi bi kullanım engeli olmayan, kusurları neredeyse çıplak gözle ayrıştırılamayan Gönlübol’un bu halleriyle sizinle buluşturmak… İlk seçenek içinde bulunduğumuz dönemde kaynak kullanımında israf ve maliyet doğurduğundan içimizin sinmediği, elimizin gitmediği bir durum oldu.. Sıkça Sorulan Sorular

+Bu Gönlübollar neden uygun fiyatlı?
-Gönlübollarımız el yapımı ve üfleme cam olduğu için üretimi oldukça maliyetli oluyor. El işliği ile üretilen bu üründe elbette ufak hatalar olabiliyor, ufak hatalı bu ürünler kırılıyor, eritiliyor ve yeniden işleniyor. Bu maliyetleri arttıran ve enerjiden iş gücüne ek masraf yaratan en önemli unsur. Ufacık kusurları olmasına rağmen hala çok güzel olan, kullanıma hiçbir engeli olmayan Gönlübollarımızı kırıp yeniden işlemek yerine çok daha uygun fiyatlarla sizlere ulaştırabiliyoruz.

+Teknik bir sorunu, kullanıma herhangi bir engeli var mı?
-Hiçbir teknik sorunu veya kullanıma engel yaratan bir durumu bulunmamaktadır. Sadece ufak tefek görsel farklılıklar, kusurlar bulunuyor.

+Ne gibi kusurları var?
-Baloncuk, ağız kısmında kalınlık, hareli cam gibi kusurlar olabiliyor ama bunların birçoğu gözle kolayca ayırt edilemeyen kusurlar.

+Bu satış her zaman olacak mı?
-Kusurlarıyla Güzel Gönlübol satışımız stoklar ile sınırlıdır.

+İade veya değişim mümkün mü?
-Sadece bu ürün özelinde iade veya değişim seçeceği mevcut değildir. Bizler her zamanki gibi paketleme esnasında gerekli kontrolleri sağlayarak gönderimlerimizi sağlayacağız ancak ürünü kendiniz görerek seçmek isterseniz Kuzguncuk’ta bulunan Refika’dan dükkanından satın alabilirsiniz. Afiyet ve Bereketle.


Teslimat:
Satın aldığınız ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.