Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Çok Amaçlı Saklama Kesesi | Mavi

Ürün Kodu : 101344-006
220,00 TL
220,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Refikadan
Daha Fazla Saklama Keseleri
Seçiniz :

Çok Amaçlı Saklama Kesesi | Mavi

Refika'dan Çok Amaçlı Saklama Kesesi, yaşam alanlarınızda düzeni sağlamak ve eşyalarınızı korumak için ideal bir çözüm sunar. Derin mavi detayı, evinize, ofisinize ya da seyahatlerinize sakinlik ve denge katacak.

Fermuarlı yapısı ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklar, geniş iç hacmi sayesinde ise çeşitli eşyalarınızı rahatça barındırabilir. Yüksek kaliteli materyali, ürünün dayanıklılığını ve kullanım ömrünü artırır.

Ürünün hafif ve portatif yapısı, onu dilediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz bir ürün haline getirir.  Bu saklama kesesi, hem işlevsel hem de estetik bir ürün olarak, yaşam alanlarınızda düzen ve zarif bir görünüm sağlar.


Materyal:
Pamuk ham kumaş

Ebat: 30 x 40 cm.

  • Makinede 30 derecede yıkanması tavsiye edilir.
  • Ağartıcı kullanmayınız.

ŞEHNAZ’DAN
Gönülden hayaller, özden hikayelerle samimi bir marka yolculuğunun adı, benden bir şeylerin görünür hali Şehnaz’dan...
Sevgili dostum Refika Birgül'ün yaktığı ışıkla çıktım bu yola. Ne güzel ki O’nun hiç bitmeyen heyecanı, ateşi bana da geçti.
Geleneksel bilgilerden ilham alarak güncel ihtiyaçlara ve zevklere karşılık veren bu ürünler, gerçek bir emek dayanışmasının meyveleri aynı zamanda. Paylaşmak, çoğaltmak ve yaşatmak için hayal ettiğim bu markayı, marifetli hanımlar ve meslek erbabı ustalarla birlikte gerçeğe dönüştürebildiğimiz için çok mutluyum.
Şehnaz’dan, dilerim ki hayata keyif katar, yıllarca kullanılır ve en sevdiğimiz şeyler olur.

Şehnaz Ünügür Öncül


Teslimat:
Satın aldığınız ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.