Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi

Ürün Kodu : 101734-
650,00 TL
650,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Refikadan
Daha Fazla Pasta Ekipmanları
Kargo Bedava

Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi

Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi, mutfakta çok yönlü bir araç olarak öne çıkıyor. Yüksek kaliteli çelikten üretilmiş olan bu tepsi, ısıya dayanıklı yapısı sayesinde farklı pişirme teknikleri için uygundur. Delikli yapısı, hava akışını maksimize ederek yiyeceklerin eşit bir şekilde pişmesine yardımcı olur. Aynı zamanda bu delikler, soğutma aşamasında da hızlı bir hava sirkülasyonu sağlar. Ayarlanabilir boyutları sayesinde farklı büyüklükteki yemekler için uygundur ve bu özelliği sayesinde yerden tasarruf etmenizi sağlar. Dayanıklı yapısı ve kolay temizlenen yüzeyi ile hem profesyonel mutfaklarda hem de evdeki kullanımlar için idealdir. Bu tepsi, her mutfakta olması gereken pratik ve fonksiyonel bir üründür.


Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi, delikli yüzeyi sayesinde ideal hava ve ısı sirkülasyonunu sağlar. Üzerinde pişirme kağıdı ile fırın tepsisi olarak kullanabilirsiniz. Fırın içinde hava deliklerden geçer bu sayede daha hızlı ve eşit pişirme sağlar. Tepsiyi ters çevirerek fırında pizza, pide gibi lezzetleri pişirebilir ve pişmiş lezzetleri soğutma amacıyla kullanabilirsiniz. 

Tepsinin kenarlarında bulunan mandallar ile tepsinin boyutunu fırınınıza göre ayarlayabilirsiniz. Tepsi 39 x 35 cm ve 46 x 35 cm arası tüm fırınlara uyum sağlar. Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi paslanmaz çeliktir ve bu sayede uzun ömürlüdür.

Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.