Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi

Refikadan
Ürün Kodu: 101734
0 yorum
Fiyatı:
440,00 TL
Adet:

Ürünün Diğer Renkleri

 • {{PR.TITLE}}
Not
:
Kargo Bedava
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi

  Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

  Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi, delikli yüzeyi sayesinde ideal hava ve ısı sirkülasyonunu sağlar. Üzerinde pişirme kağıdı ile fırın tepsisi olarak kullanabilirsiniz. Fırın içinde hava deliklerden geçer bu sayede daha hızlı ve eşit pişirme sağlar. Tepsiyi ters çevirerek fırında pizza, pide gibi lezzetleri pişirebilir ve pişmiş lezzetleri soğutma amacıyla kullanabilirsiniz. 

  Tepsinin kenarlarında bulunan mandallar ile tepsinin boyutunu fırınınıza göre ayarlayabilirsiniz. Tepsi 39 x 35 cm ve 46 x 35 cm arası tüm fırınlara uyum sağlar. Çelik Ayarlanabilir Delikli Pişirme ve Soğutma Tepsisi paslanmaz çeliktir ve bu sayede uzun ömürlüdür.

  Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak.

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.