Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Beyaz Sarı Emaye Meze Tabağı

Ürün Kodu : 101760-
210,00 TL
210,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Refikadan
Seçiniz :

Beyaz Sarı Emaye Meze Tabağı

Ebat:
 12 cm.


Beyaz Sarı Emaye Meze Tabağı, zarif ve fonksiyonel bir tasarımı bir araya getiriyor. Tabanı bembeyaz emaye ile kaplı olan bu tabak, üzerinde yer alan sarı detaylarla modern ve şık bir görünüme sahip. Hem geleneksel hem de modern mutfak dekorlarıyla uyumlu bir estetiğe sahip bu tabak, meze ve atıştırmalıklarınızı sunmak için ideal bir seçimdir.

Emaye kaplama, bu tabağın yüksek sıcaklıklara dayanıklı olmasını sağlar ve yiyeceklerin tadını korur. Aynı zamanda, emaye yüzey, kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

Tabağın geniş yüzeyi sayesinde, çeşitli mezelerinizi geniş bir alanda sunabilir ve misafirlerinize görsel bir şölen sunabilirsiniz. Ayrıca, tabağın sağlam yapısı, uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunar.

Beyaz Sarı Emaye Meze Tabağı, hem günlük kullanımınızda hem de özel günlerde sofralarınıza şıklık ve fonksiyonellik katacaktır. Hem estetik hem de kullanışlı yapısıyla, bu tabak her sofranın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday.

Emaye nedir?
Emaye, metal veya döküm bir malzemenin, üzerine eriyik camın dökülüp kaplandıktan sonra 800 oC gibi yüksek sıcaklıkta fırınlanmasıyla elde edilen cam bir malzemedir.

Emaye nasıl kullanılabilir, nasıl muhafaza edilebilir?

 • Mutfaklarımızda yanmaz-yapışmaz kaplama olarak bilinen birçok malzeme, aslında ocak üzerinde 280oC’ye ulaştığında içerisindeki zehirli kimyasalların salınımına başlar. Dolayısıyla bu kaplar sağlığa zararlıdır. Ancak emaye kaplı ürünler, bu kaplamaların aksine 800oC gibi yüksek sıcaklıklarda fırınlandığından, yapı itibariyle daha yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygundur.
 • Emaye kaplamanın dayanıklılığı aynı zamanda mutfak araç ve gereçlerinin indüksiyon (elektrikli) ocaklar dâhil olmak üzere tüm ocaklarda kullanılmasını ve bulaşık makinesinde yıkandığında zarar görmemesini sağlar.
 • Emaye mutfak gereçleri çok işlevseldir. Günlük hayatınızda fırına giren camları nasıl kullanıyorsanız emayeleri de öyle kullanabilirsiniz.
 • Emaye kapta, yemeğinizi fırında veya ocakta pişirip ardından bulaşık makinasında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Pişirme veya yemek hazırlığı sırasında karıştırmak için ahşap kullanmakta fayda var; kullanacağınız çok sert metaller emayenin yüzeyini çizebilir.


Emaye kullanmanın avantajları nelerdir?

 • Mutfak gereçlerinin bir diğer faydası da ANTİBAKTERİYEL bir yüzeye sahip olmasıdır. Bu sayede özellikle saklama sırasında gıda maddelerinin daha uzun süre muhafaza edilmesini sağlar.
 • Emaye yüzeyinin pürüzsüz oluşu yıkanmasını kolaylaştırır. Böylece hem zamandan hem de deterjandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Emaye yüzeyinde yer alan katmanın hızlı ısı alışverişi sayesinde enerji tasarrufu da sağlamanıza katkıda bulunur.

  Afiyet ve bereketle güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

  Teslimat:
  Satın aldığınız ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.