Temel Pastacılık Seti

Refikadan
Ürün Kodu: 101764
0 yorum
Fiyatı:
290,00 TL
Adet:

Ürünün Diğer Renkleri

 • {{PR.TITLE}}
Not
:
Kargo Bedava
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

  Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak.

  • Ayarlanabilir Pasta Çemberi / Kalıbı
  • Çelik Ayarlanabilir Kek Testeresi - 4 Bıçaklı
  • Çelik Eğik Spatula - 9 cm
  • Çelik Hamur Kazıyıcı ve Kesici

  Ayarlanabilir Pasta Çemberi / Kalıbı kolayca daraltılıp genişletilebilir, böylece dilediğiniz ölçülerde pastalar yapmanıza olanak tanır. Kolay ayarlanabilir tasarımı sayesinde tek bir kalıp ile birçok farklı boyutta kek ve pasta yapabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlarda pişirdiğiniz kekleri üst üste dizerek çok katlı bir pasta oluşturabilirsiniz.

  Çapı en az 16 cm, en çok 30 cm olacak şekilde ayarlanarak kullanılabilir. Pasta çemberinizin üzerindeki ölçü işaretleri ile doğru genişliği kolayca ayarlayabilirsiniz.

  Çelik Ayarlanabilir Kek Testeresi pandispanya ve keki kolaylıkla eşit katlara bölerek kesmenizi sağlar. Ayarlanabilir testere mesafesi sayesinde dilim adedini ve kalınlığını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yedek testeresi ile birlikte gönderilmektedir. Pandispanyanızı tek seferde, dağılmadan 4 kata kadar dilimleyebilirsiniz. 

  Ayarlanabilir Kek Testeresi paslanmaz çeliktir ve bu sayede uzun ömürlüdür.

  Çelik Eğik Spatula dolgu ve ganaj yaymak, yüzeyi pürüzsüz hale getirmek ve pişmiş ürünleri taşımak, servis etmek için idealdir. Açılı tasarımı kolay kullanım imkanı sağlar. Oval ucu hamurların ve kremaların eşit şekilde yayılmasını ve yumuşatılmasını kolaylaştırır. 

  Metal kısmı paslanmaz çelik hammaddesi sayesinde uzun ömürlüdür. Kolay kavranabilir silikon sapı ile rahatça kullanılabilir.

  Çelik Hamur Kazıyıcı ve Kesici hamuru kesmek, pratik bir şekilde porsiyonlarına bölmek için idealdir. Üzerinde bulunan cetvel hamuru eşit parçalara bölmenizi kolaylaştırır. Hamur kesme işlevinin yanı sıra tezgah temizlemek için kullanılabilir. Pastaların sıvanmasında ve spatulaya ihtiyaç duyduğunuz birçok işte kullanmak için tercih edilebilir.

  Tamamı paslanmaz çelikten oluşan Çelik Hamur Kazıyıcı ve Kesici’nin çelik sapı hakimiyet kabiliyetini arttırır ve kullanım kolaylığı sağlar.

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.