Siyez Bulguru 1 kg.

Ürün Kodu: 100812
0 yorum
Fiyatı:
19,75 TL
Adet:
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Siyez bulgurumuz; 
  Geleneksel yöntemler kullanılan butik fabrikamızda standart bir şekilde üretilmiştir. Bu sebeple alacağınız farklı parti ürünlerde de aynı lezzeti ve kaliteyi bulacaksınız. 

  Siyez bulgurunun özel bir pişme ölçüsü veya zamanı yoktur. Normal buğdaydan elde edilmiş bulgur ölçüsünde ve pişme zamanında pişirebilirsiniz. Ayrıca ürünümüzün içinde taş yoktur.

  Türk Gıda Kodeksi Bulgur Tebliği (Tebliğ No: 2016/49)’ne uygun olarak üretilmiştir.
  Alerjen: Gluten içerir.
  Üretim Yeri: Kastamonu
  İşletme Kayıt No: TR-37-K-005109
  Menşei Ülke: Türkiye

  TÜRKİYE’NİN İLK PRESIDIUM’U: SİYEZ


  Siyez, genetik yapısının değişmemiş olması, antik tür oluşu, başaklarının farklı boyları, besin değerleri bakımından zenginliği gibi özelliklerinden dolayı Slow Food tarafından presidio seçilmiştir.

   

  (Presidio, Slow Food Biyoçeşitlilik Vakfı tarafından desteklenen, küçük üreticileri ve kaliteli artizan ürünleri korumak için doğmuş Slow Food projesidir. Amacı üreticileri organize etmek, yeni pazar fırsatları yaratmak, lezzetlere değerlerini vererek yerel üreticilerin geleceğini korumaktır.)

   

  (Slow Food, temiz, adil, güvenli v lezzetli gıdalar tüketilmesini önemseyen, geleneksel üretimi ve yerel üreticiyi destekleyen, "fast food"un temsil ettiği değerleri, gıda üzerinden sorgulayan ve kendisini gıdanın geleceği üzerinden ifade eden bir harekettir.)

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.