Siyez Buğdayı Ezmesi 250 gr.

Ürün Kodu: 100817
0 yorum
Fiyatı:
7,50 TL
Adet:
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • İçindekiler: Siyez Buğdayı
  Alerjen: Gluten içerir.
  Üretim Yeri: Kastamonu
  Türk Gıda Kodeksi’ne uygun üretilmiştir.
  İşletme Kayıt No: TR-37-K-005109
  Menşei Ülke: Türkiye
  Serin ve kuru yerde saklayınız.

  SİYEZ EZMESİ NASIL TÜKETİLİR?

  Siyez ezmesini sabah kahvaltılarınızda veya gün içerisinde ara öğünlerinizde kullanabilirsiniz.

  İsterseniz süt isterseniz yoğurt ile tüketebilirsiniz. Bir bardak süt ya da bir kase yoğurt içine 3-4 kaşık siyez ezmesi ekleyip karıştırmak yeterlidir.

  Damak tadınıza göre istediğiniz mevsim meyvelerinden taze veya kuru olarak ekleyip daha hoş bir tat ile elde edebilirsiniz. Arzuya göre tarçın veya ceviz, fındık, fıstık gibi kuru yemişler de ekleyebilirsiniz.


  TÜRKİYE’NİN İLK PRESIDIUM’U: SİYEZ.

  Siyez, genetik yapısının değişmemiş olması, antik tür oluşu, başaklarının farklı boyları, besin değerleri bakımından zenginliği gibi özelliklerinden dolayı Slow Food tarafından presidio seçilmiştir.

  (Presidio, Slow Food Biyoçeşitlilik Vakfı tarafından desteklenen, küçük üreticileri ve kaliteli artizan ürünleri korumak için doğmuş Slow Food projesidir. Amacı üreticileri organize etmek, yeni pazar fırsatları yaratmak, lezzetlere değerlerini vererek yerel üreticilerin geleceğini korumaktır.)

   

  (Slow Food, temiz, adil, güvenli v lezzetli gıdalar tüketilmesini önemseyen, geleneksel üretimi ve yerel üreticiyi destekleyen, "fast food"un temsil ettiği değerleri, gıda üzerinden sorgulayan ve kendisini gıdanın geleceği üzerinden ifade eden uluslararası bir harekettir.)

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.