Profesyonel Pastacılık Seti

Refikadan
Ürün Kodu: 101766
0 yorum
Fiyatı:
760,00 TL
Adet:

Ürünün Diğer Renkleri

 • {{PR.TITLE}}
Not
:
Kargo Bedava
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

  Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak. 

  • Ayarlanabilir Pasta Çemberi / Kalıbı
  • Ayarlanabilir Dörtgen Pasta Kalıbı
  • Çelik Ayarlanabilir Kek Testeresi - 4 Bıçaklı
  • Çelik Düz Spatula - 22 cm
  • Çelik Eğik Spatula - 24 cm
  • Çelik Kazıyıcı ve Pasta Düzleştirici Set
  • Ölçekli Hamur Açma Matı / Silpat 40x50 cm

  Ayarlanabilir Pasta Çemberi / Kalıbı kolayca daraltılıp genişletilebilir, böylece dilediğiniz ölçülerde pastalar yapmanıza olanak tanır. Kolay ayarlanabilir tasarımı sayesinde tek bir kalıp ile birçok farklı boyutta kek ve pasta yapabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlarda pişirdiğiniz kekleri üst üste dizerek çok katlı bir pasta oluşturabilirsiniz.

  Çapı en az 16 cm, en çok 30 cm olacak şekilde ayarlanarak kullanılabilir. Pasta çemberinizin üzerindeki ölçü işaretleri ile doğru genişliği kolayca ayarlayabilirsiniz. 

  Ayarlanabilir Dörtgen Pasta Kalıbı kolayca daraltılıp genişletilebilir, böylece kare veya dikdörtgen dilediğiniz ölçülerde pastalar yapmanıza olanak tanır. Çok katlı dörtgen pastalar yapmak için idealdir.  Kolay ayarlanabilir tasarımı sayesinde tek bir kalıp ile birçok farklı boyutta kek ve pasta yapabilirsiniz.

  Ölçüleri en az 20 cm x 20 cm ve en çok 37 cm x 37 cm olacak şekilde kare veya dikdörtgen olarak ayarlanarak kullanılabilir.

  Çelik Ayarlanabilir Kek Testeresi pandispanya ve keki kolaylıkla eşit katlara bölerek kesmenizi sağlar. Ayarlanabilir testere mesafesi sayesinde dilim adedini ve kalınlığını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yedek testeresi ile birlikte gönderilmektedir. Pandispanyanızı tek seferde, dağılmadan 4 kata kadar dilimleyebilirsiniz. 

  Ayarlanabilir Kek Testeresi paslanmaz çeliktir ve bu sayede uzun ömürlüdür. 

  Çelik Düz Spatula hamurları yaymak, kremaları yumuşatmak ve pişmiş ürünleri taşımak için idealdir. Düz oluşu mutfakta çok yönlü kullanım imkanı sağlar. Oval ucu hamurların, kremaların eşit şekilde yayılmasını ve şekillendirilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda üzerinde bulunan cetveli mutfakta birçok alanda kullanabilirsiniz.

  Çelik Eğik Spatula dolgu ve ganaj yaymak, yüzeyi pürüzsüz hale getirmek ve pişmiş ürünleri taşımak, servis etmek için idealdir. Açılı tasarımı kolay kullanım imkanı sağlar. Oval ucu hamurların, kremaların eşit şekilde yayılmasını ve şekillendirilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda üzerinde bulunan cetveli mutfakta birçok alanda kullanabilirsiniz.

  Metal kısmı paslanmaz çelik hammaddesi sayesinde uzun ömürlüdür. Kolay kavranabilir silikon sapı ile rahatça kullanılabilir.

  Çelik Kazıyıcı ve Pasta Düzleştirici Seti hamuru kesmek, pratik bir şekilde porsiyonlarına bölmek için idealdir. Üzerinde bulunan cetvel hamuru eşit parçalara bölmenizi kolaylaştırır. Hamur kesme işlevinin yanı sıra tezgah temizlemek için kullanılabilir. Set içeriğinde bulunan şeffaf pasta düzleştirici pastaların sıvanmasında ve spatulaya ihtiyaç duyduğunuz birçok işte kullanmak için tercih edilebilir.

  Kazıyıcı paslanmaz çeliktir ve bu sayede uzun ömürlüdür. 

  Ölçekli Hamur Açma Matı / Silpat, hamur yoğurmak, şekillendirmek ve şeker hamuru ile çalışmak için idealdir. Yapışmaz yüzey, hamur yoğurma ve şekillendirmenizi kolaylaştırırken tezgahınızı daha temiz tutmanızı sağlar. Matın üzeri cetvel ve kılavuz çizgileri içerir.

  Ölçekli Hamur Açma Matı / Silpat; 15 cm ile 30 cm arasında daire biçimli şablonlara sahiptir, bu sayede kusursuz yuvarlak bir hamur açabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve fırın kullanımı için 230 °C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Doğrudan ateşe maruz kalması ve üzerinde bıçakla kesim yapılması ürününüzde kalıcı hasara sebep olabilir.

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.