Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Paslanmaz Çelik 3 Katlı Çaydanlık Takımı

Ürün Kodu : 101577-016
950,00 TL
950,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Refikadan
Daha Fazla Çaydanlıklar
Kargo Bedava

3 Katlı Ömürlük Bir Çaydanlık:

Paslanmaz Çelik 3 Katlı Çaydanlık Takımı

İster tek başınıza çay keyfiniz için, ister minik bir grupla paylaşmanız için, isterseniz de kalabalık bir buluşma ortamında sonu gelmeyecek sohbetler için; çok yönlü kullanabilirsiniz. Bir katında Rize çayı demlerken başka bir katında bitki çayınız hazır olabilir. Yüksek kaliteli çelikten üretilen ve çok yönlü kullanım imkanı sağlayan bu çaydanlık adı gibi uzun soluklu kullanımlar için tasarlandı.

Çay keyfiniz uzun süre, kesintisiz devam edebilir. İki çaydanlık bir arada olduğundan kalabalık kullanımlarda enerji tasarrufu sağlar. İki farklı demlik seti görevini görür ve mutfakta daha az yer kaplar.

Dilediğinizce kullanabileceğiniz bu demliklerin tüm sofralarınıza ve sohbetlerinize neşe getirmesi dileği ile…

Çaydanlık Ölçüleri:

Üst Kat - 920 ml
Orta Kat - 1190 ml
Alt Kat - 2150 ml

(Ürünümüz 3 kapak olarak gönderilecektir.)

Nasıl Kullanalım?

Sizlere hiçbir çaydanlık kutusunda yazmayan Refika’ca ilk kullanım tavsiyemiz var. En büyük demliğe 1 çay bardağı kadar süt koyup ocakta kaynatın. Kaynadıktan sonra demliği elinizde döndürerek tüm kenarların da sütlendiğinden emin olun. Ardından sütle diğer demlikler için de aynı işlemleri tekrarlayın. İşlem bitince sütü sakın içmeyin, dökün. Sonrasında, yumuşak bir sünger ve bulaşık deterjanıyla demliklerinizi yıkayıp kullanıma hazır hale getirin. Temizleme için yağ kaldıran bulaşık deterjanı ve sünger tavsiye ediyoruz. Bulaşık deterjanı harici başka herhangi bir kimyasal kullanılması çeliğin doğal yapısına zarar verebilir. Çok zorda kalmadıkça bulaşık teli ve fırça kullanmayın, çaydanlığınızın yüzeyi çizilebilir.

ÖNEMLİ NOT: Çaydanlığı bütün ocak tiplerinde kullanmanız mümkündür. İndüksiyon ocak için en büyük demliğin kullanılması zorunludur.

Ürün Açıklaması
Materyal
Paslanmaz Çelik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.