Doğa Dostu Sıfır Atık Başlangıç Kiti Siyah

Refikadan
Ürün Kodu: 100939
0 yorum
Fiyatı:
75,00 TL
Adet:
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • İLK 1000 KİŞİYE HEDİYE! Yemek Okulu 1 milyon aboneye ulaştı! Bu ailenin bir parçası olduğunuz ve Yemek Okulu’nu desteklediğiniz için sonsuz teşekkür ederiz. İstedik ki bu büyük aile, gücünü memleketi, dünyayı güzelleştirmek için kullansın. Bu yüzden #Refikaile1MilyonÇöpTopluyoruz hareketini başlattık. Bu hareket ile hem doğayı temizlemeye katkıda bulunmak, hem de sıfır atık ile yaşamaya dikkat çekmek istiyoruz. Sizler de bu harekete destek olmak isterseniz, ilk 1000 kişiye vereceğimiz “Sıfır Atık Başlangıç Kiti” hediyesine sahip olabilirsiniz. Nasıl mı?
   
  Yapacağınız şey çok basit;
  1-Topladığınız atıkları, çöpleri fotoğraflayın.
  2-Çektiğiniz fotoğrafı Instagram üzerinden #Refikaile1MilyonÇöpTopluyoruz hashtag'i ile paylaşın.
  3-Kaç kilo çöp topladığınızı da yazmayı ve Instagram hesabınızın "gizli hesap" olmaması gerektiğini unutmayın.
  Hediyenizi nasıl alacağınıza gelirsek... Paylaşımınızı yaptıktan sonra bir kaç hafta içerisinde ekibimiz Instagram hesabınız üstünden sizinle bir hediye kodu paylaşacak. Bu hediye kodu ile birlikte www.refikadan.com üzerinden kitinizi ücretsiz satın alıp, adresinize kargolanmasını sağlayabileceksiniz.
   
  Bu hareket daha çok kişiye ulaşsın isterseniz de sevdiklerinize meydan okuyup onların da bu harekete katılıp hediyelerini almalarını sağlayabilirsiniz. HAYDİ 1 MİLYON KİLO ÇÖP TOPLAMAYA!!!
   
Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.