Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Ayarlanabilir Kek Kalıbı ve Testere Seti

Ürün Kodu : 101765-
480,00 TL
480,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Refikadan
Daha Fazla Pasta Ekipmanları
Seçiniz :
Kargo Bedava

Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak. 

  • Ayarlanabilir Pasta Çemberi / Kalıbı
  • Ayarlanabilir Dörtgen Pasta Kalıbı
  • Çelik Ayarlanabilir Kek Testeresi - 4 Bıçaklı

Ayarlanabilir Pasta Çemberi / Kalıbı kolayca daraltılıp genişletilebilir, böylece dilediğiniz ölçülerde pastalar yapmanıza olanak tanır. Kolay ayarlanabilir tasarımı sayesinde tek bir kalıp ile birçok farklı boyutta kek ve pasta yapabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlarda pişirdiğiniz kekleri üst üste dizerek çok katlı bir pasta oluşturabilirsiniz.

Çapı en az 16 cm, en çok 30 cm olacak şekilde ayarlanarak kullanılabilir. Pasta çemberinizin üzerindeki ölçü işaretleri ile doğru genişliği kolayca ayarlayabilirsiniz.

Ayarlanabilir Dörtgen Pasta Kalıbı kolayca daraltılıp genişletilebilir, böylece kare veya dikdörtgen dilediğiniz ölçülerde pastalar yapmanıza olanak tanır. Çok katlı dörtgen pastalar yapmak için idealdir.  Kolay ayarlanabilir tasarımı sayesinde tek bir kalıp ile birçok farklı boyutta kek ve pasta yapabilirsiniz.

Ölçüleri en az 20 cm x 20 cm ve en çok 37 cm x 37 cm olacak şekilde kare veya dikdörtgen olarak ayarlanarak kullanılabilir.

Çelik Ayarlanabilir Kek Testeresi pandispanya ve keki kolaylıkla eşit katlara bölerek kesmenizi sağlar. Ayarlanabilir testere mesafesi sayesinde dilim adedini ve kalınlığını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yedek testeresi ile birlikte gönderilmektedir. Pandispanyanızı tek seferde, dağılmadan 4 kata kadar dilimleyebilirsiniz. 

Ayarlanabilir Kek Testeresi paslanmaz çeliktir ve bu sayede uzun ömürlüdür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.