Narlı Tarifler

Refikadan
Ürün Kodu: 100371
0 yorum
Fiyatı:
26,00 TL
Adet:
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Hikayesi
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Refika “Pazardan aldım bir tane, eve geldim bin tane” tekerlemesiyle mutfağa girdi, nar’la birbirinden değişik ve nefis lezzetler keşfetti. Doğanın bereketi ve bonkörlüğü karşısında hayret ve minnet duygusuyla bu kitap el birliğiyle Refika’nın Mutfağı’nda hazırlandı! Bir proje kapsamında kendisinden narlı tarifler geliştirilmesi istenmesiyle yola çıkan Refika Birgül ve ekibi, mutfakta geçirdiği keyifli yaratıcı bu süreç sonucunda birbirinden lezzetli 24 tarif ve bunların iştah açan fotoğraflarıyla “Narlı Tarifler” kitabını ortaya çıkardı.

  Teslimat:
  Satın aldığınız ürünler 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 • Nar; bereketin, kudretin, güzelliğin, bonkörlüğün, estetiğin, heyecanın ve tutkunun bir meyvede birleşmiş hali. Tek bir meyvenin onlarca tanesiyle yapılan yolculuk ana yemeğinden gazozlu tatlısına kadar farklı şekilde kullanımıyla mutfağı adeta bir oyun alanına çevirdi.

  İnsanın tat alma duyusu bir orkestraya benzetilirse tatlı, ekşi, acı ve tuzlunun bu orkestranın öğeleri olduğu söylenebilir. Bu öğelerden ikisini, yani ekşiliği ve tatlılığı bir arada bulunduran nar, hem tatlılarda, hem yemek ve salatalarda, hem de içeceklerde önemli roller oynamayı biliyor.

  Kitap hazırlanırken az yağ ile patates kızartmanın, pratik cheesecake yapmanın, içecek sunumlarınıza hem lezzet, hem de görsel güzellik katmanın yanı sıra etin pişme derecesini nasıl anlayabileceğinize dair ipuçları da eklendi. Böylece narın bereketli yolculuğunda yol alırken, aynı zamanda bu güzel tarifleri hayal ederek mutfağınızda kendi yolculuğunuzu yaşayabilirsiniz.

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.