%35 indirimli

Burak'ın 6'lı Fırın Taşı

Refikadan
Ürün Kodu: 101306
0 yorum
Fiyatı:
64,00 TL
98,46 TL
Adet:
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • 6 adet ateş tuğlası - 20 x 10 x 2 cm.

  Bu fırın taşları %100 Refika Birgül fikri ve ekmek, pide, pizzaların daha güzel ve iyi pişmeleri için ideal. Ekmek videoları çıktığından beri bana en çok gelen soru, Ben nereden fırın taşı bulabilirimdi. Piyasada bulmak zor, mutfakta bir yere sığdırmak dert, çabuk kırılıyor vs. Bu fikir Refika’nın aklına geldi ve o andan beri sizle paylaşmak için sabırsızlanıyordum. 6 tane ateş tuğlasını standart bir fırın tepsisine dizince muazzam bir fırın taşı oldu. Zaten ateş tuğlası bildiğimiz kara fırınlarda kullanılan malzeme, 6 tane olunca kullanmadığınız zamanlarda yan yana dizip muhafaza etmek de kolay ve ince büyük bir taşa göre kırılması çok zor. Ekmeği pişirmeden 45 dakika önce fırını ısıtmaya başlarsanız, sımsıcak ısınıp ekmeği güzelce pişireceklerdir.
  İlk kullanımdan önce nemli bir bezle silin. Sabunla sakın yıkamayn çünkü gözenekli bi yapısı olduğu için sabunu içine çeker ve pişirdiklerinizden sabun tadı gelir.Taşlar kullandıkça kararabilirler, tıpkı kara fırınlarda olduğu gibi. Her kullanımdan sonra yıkamanıza gerek yok. üzerine yapışanları soğuduktan sonra bir kazıyıcı veya fırça ile temizleyip yine nemli bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Zaten fırında yüksek sıcaklıkta kullandığınız için mikroplar için endişe etmenize gerek yok.

  Teslimat:
  Satın almış olduğunuz ürünler 5 iş günü içerisinde kargoya verilecektir
Yorumlar (0 yorum var):
Refika'dan
Bu Topraklardan El Emeği Göz Nuru
yazıyor...
Refika'dan
Merhabalar, Refika'dan ailesine hoşgeldiniz! Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp uygulaması üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sağlıkla ve afiyetle kalın, Refika'dan
Refika'dan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.