3'lü Spatula Seti

Refikadan
Ürün Kodu: 101767
0 yorum
Fiyatı:
130,00 TL
Adet:

Ürünün Diğer Renkleri

 • {{PR.TITLE}}
Not
:
Kargo Bedava
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öneri Kutusu
 • Pastacılık kimilerimiz için profesyonel bir uğraş, kimilerimiz içinse bir hobi. Kullanım amacımız ne olursa olsun Refika’dan çatısı altında pasta ekipmanlarına da yer vermek istedik. Her zaman olduğu gibi zamansız tasarımlar ve ömürlük ürünler olması için çabaladık. En önemlisi yerli üretim olmalarına özen gösterdik.

  Pasta, kek ve diğer tüm mutfak işlerinizi kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak uzun ömürlü ekipmanlar mutfakta yeni favoriniz olacak. 

  Metal kısmı paslanmaz çelik hammaddesi sayesinde uzun ömürlüdür. Kolay kavranabilir silikon sapı ile rahatça kullanılabilir.

  Çelik Düz Spatula - 9 cm
  Çelik Eğik Spatula - 9 cm 
  Çelik Sivri Eğik Spatula - 9 cm
  Çelik Düz Spatula hamurları yaymak, kremaları yumuşatmak ve pişmiş ürünleri taşımak için idealdir. Düz oluşu mutfakta çok yönlü kullanım imkanı sağlar. Oval ucu hamurların, kremaların eşit şekilde yayılmasını ve şekillendirilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda üzerinde bulunan cetveli mutfakta birçok alanda kullanabilirsiniz.

  Çelik Eğik Spatula dolgu ve ganaj yaymak, yüzeyi pürüzsüz hale getirmek ve pişmiş ürünleri taşımak, servis etmek için idealdir. Açılı tasarımı kolay kullanım imkanı sağlar. Oval ucu hamurların, kremaların eşit şekilde yayılmasını ve şekillendirilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda üzerinde bulunan cetveli mutfakta birçok alanda kullanabilirsiniz.

  Çelik Sivri Eğik Spatula dolgu ve ganaj yaymak, yüzeyi pürüzsüz hale getirmek ve pişmiş ürünleri taşımak, servis etmek için idealdir. Açılı tasarımı kolay kullanım imkanı sağlar. Sivri ucu şekil vermek ve dekor oluşturmak için idealdir.

Yorumlar (0 yorum var):
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.